Zachęcamy do współpracy

Zachęcamy do współpracy

Kompania "Agrokomplex Feniks sp. z o.o." – producent mięsa i jajek przepiórczych, popularna dzięki ekologicznej uprawie i opiece przepiórek na swojej farmie – zachęca do współpracy właścicieli i ich przedstawicieli: sklepów, supermarketów i hipermarketów.

W ciągu 12 lat "AGROKOMPLEKS FENIKS sp. z o.o." pracował dla swoich klientów i stał jednym z największych gospodarstw na Ukrainie z hodowli przepiórek. Opracowaliśmy specjalny system na bazie Europejskiego sprzętu dla przepiórek, co uwzględnia wszystkie cechy dla tego ptaka. Pokarm wysokiej jakości i zapewnienie szczególnej opieki nad ptakami dają możliwość produkowania jajek i mięsa, które zawierają dużą ilość niezbędnych witamin dla organizmu ludzkiego.

Zapraszamy przedsiębiorców z cawej Polski. Dołączajcie się do nas. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta.

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
Parse error: syntax error, unexpected '[' in /usr/local/www/nginx-dist/tius/app/modules/news/views/scripts/default/box/packetothernews.phtml on line 21