Macie już możliwość zamówić naturalne produkty

Macie już możliwość zamówić naturalne produkty

Już teraz klienci polski mają możliwość spożywać naturalne produkty od jakościowego producenta. Kompania "Agrokomplex Feniks sp. z o.o." zajmuje się hodowlą przepiórek, dzięki którym oferuje produkty delikatesowe wysokiej jakości w cenach, które są dostępne zarówno dla klientów detalicznych i hurtowych.

Nowoczesne technologii pozwalają nam dokładnie monitorować jakość pokarmu dla przepiórek. Jajka pakujemy (na życzenie) w opakowaniach blisterowych po 20 sztuk. Mięso dostarczamy jako świeże lub pakowane próżniowo, w zależności od życzenia klienta. Staramy się zrobić wszystko, żeby byliście zadowoleni naszymi produktami.

Bądźcie zdrowi razem z ekologicznymi produktami kompanii "Agrokomplex Feniks sp. z o.o.". Zamawiajcie jaja i mięso przepiórek, zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj.

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
Parse error: syntax error, unexpected '[' in /usr/local/www/nginx-dist/tius/app/modules/news/views/scripts/default/box/packetothernews.phtml on line 21